products

Anahtar Kart Ofisi 2019 Ev ve İş Ürünü Anahtar Kartı PKC Versiyonu MS Partner Listelenmiştir

Temel bilgi
Menşe yeri: ABD / İrlanda / Türkiye / HK veya özelleştirilmiş
Marka adı: Microsoft
Sertifika: MS partner
Model numarası: Office 2019 ev ve iş
Min sipariş miktarı: 5 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Fabrika mühürlü perakende paket
Teslim süresi: 3 iş gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, T / T, Western Union
Yetenek temini: 10000 ADET / AY
Detay Bilgi
Türü: Office 2019 ev ve iş Durumu: Yeni
Paket: resim olarak Garanti: Hat aktivasyonunda% 100
Etkinleştirme: Online Teslimat Süresi: 3 iş gün
Vurgulamak:

microsoft ev ve iş 2019 indir

,

microsoft 2019 ev ve iş


Ürün Açıklaması

Anahtar Kart Ofisi 2019 Ev ve İşyeri ürünü Anahtar Kart PKC versiyonu

Office 365 ve Office 2019 arasındaki fark nedir?

Office 365, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access (yalnızca PC'de bulunan Publisher ve Access) gibi premium uygulamalarla birlikte gelen bir aboneliktir. Uygulamalar, PC'ler, Mac'ler, iPad'ler, iPhone'lar, Android tabletler ve Android telefonlar dahil olmak üzere birden fazla cihaza yüklenebilir. Office 365 ayrıca 1 TB OneDrive depolama, ayda 60 Skype dakika ve Microsoft sohbet ve telefon desteği gibi hizmetlerle birlikte gelir. Bir abonelikle, uygulamaların en son sürümlerini edersiniz ve bunlar gerçekleştiğinde otomatik olarak güncellemeleri alırsınız.

Office 2019, PC veya Mac için Word, Excel ve PowerPoint gibi klasik uygulamalarla birlikte gelen ve bir Office 365 aboneliği ile birlikte gelen hizmetleri içermeyen bir defalık bir satın almadır. Bir kerelik alımların yükseltme seçeneği yoktur; bu, bir sonraki ana sürüme yükseltmeyi planlıyorsanız, tam fiyatından satın almanız gerektiği anlamına gelir.

Office 2016 HB Özellikleri

Hepsini yapmak için gerekli. Office Ev ve İş 2019, klasik Office uygulamaları ve e-posta isteyen aileler ve küçük işletmeler içindir. Windows 10 için Word, Excel, PowerPoint ve Outlook'u içerir. Evde veya işte kullanılmak üzere 1 PC veya Mac'te yüklü tek seferlik bir satın alma.

2019 evinde ve işyerinde neler var :

  • Microsoft Office Ev ve İş 2019 Ürün Anahtar Kartı - 1 Bilgisayar

Office Home & Business 2019, fikirlerinizi yakalamak, analiz etmek ve düzenlemek için gereken temel araçları sunar. Evde ya da işte kullanılmak üzere bir bilgisayarda klasik Office uygulamaları ve e-postalarını yüklemek isteyen öğrenciler, fakülte ve personel için kullanılabilir. Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Outlook'u içeren bir defalık bir satın almadır.

Excel

Görünüm

Priz

sözcük

Office Ev ve İş 2019, Office Ev ve Öğrenci 2019

Kurulum ve yükleme Office'i ilk kez kurmak için www.office.com/setup adresini ziyaret edin ve ekrandaki talimatları izleyin.
Sistem gereksinimleri Sistem gereksinimleri sayfasına bakın.
Hesabını düzenle Office'i kurduktan sonra, hesabınızı www.office.com/myaccount adresinden yönetebilirsiniz.
Önceki sürümlerle uyumluluk Hangi Office sürümlerinin desteklendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.
Dil seçenekleri Office'in kullanabildiği dillerin listesini bulmak için SSS bölümüne bakın. Office, çok dilli kişiler, aileler ve küçük işletmeler için basit ve uygun maliyetli çözümler sunar. Daha fazla bilgi için www.office.com/language adresini ziyaret edin.
Aygıtlarda Office
PC: Office 2019 Ev ve Öğrenci, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'u içerir. Office 2019 Ev ve İş, Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Outlook'u içerir. Windows 10 gerekli.
Mac: Mac Ev ve Öğrenci için Office 2019, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'u içerir. Mac Home & Business için Office 2019, Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Outlook'u içerir. Mac için Office 2019, Mac OS'un en yeni iki sürümünde desteklenir.
Daha fazla bilgi Ev ve işyeri 2019 ve ev ve işyeri 2019 hakkında bilgi edinin
FQA?

Bilgisayarımın / mobil cihazımın / tarayıcımın Office'i çalıştırabildiğini nasıl bilebilirim?

Bilgisayarınızın, mobil cihazınızın ve / veya tarayıcınızın Office'i çalıştırıp çalıştırmadığını görmek için, lütfen ofis çalıştırma şartlarını ziyaret edin.

Office'i çalıştırmak için internet erişimine ihtiyacım var mı?

Office'i yüklemek ve etkinleştirmek için Internet erişimi gerekir, ancak bunları bilgisayarınıza tam olarak yükledikten sonra Word, Excel ve PowerPoint gibi Office uygulamalarını kullanmayın.

Daha fazla ayrıntı için skype sales91@turingsource.com ile iletişime geçin

İletişim bilgileri
faina

Telefon numarası : +8615027407368

Naber : +8613168007006