Ana sayfa ÜrünlerWindows OEM Yazılımı

100% original online activation Windows Server 2012 Datacenter 5 Windows OEM Software user 32 bit 64 bit Retail Box

Sertifika
iyi kalite Windows 10 Anahtar Kod satış için
iyi kalite Windows 10 Anahtar Kod satış için
Win10 and win8.1 i bought all work perfect, good communication with the seller,and the shipping was fast, thanks Turing International Limited.

—— Alexander (From Russia)

Very professional on software items. Product is exactly as described. wish a long term business with you. hope my message can hope you guys on trust

—— Fancis (From U.S.A)

COA stickers with installation Data Pack via cloud Share are the best choice for me to promote this business easy and cost-saving. thanks YOYO

—— Luis (From France)

I bought this item to upgrade from windows 10 on DELL computer. The product was easy and somewhat fast to install. Thank Turing Staffs patient service

—— Frank(From France)

Ben sohbet şimdi

100% original online activation Windows Server 2012 Datacenter 5 Windows OEM Software user 32 bit 64 bit Retail Box

Çin 100% original online activation Windows Server 2012 Datacenter 5 Windows OEM Software user 32 bit 64 bit Retail Box Tedarikçi
100% original online activation Windows Server 2012 Datacenter 5 Windows OEM Software user 32 bit 64 bit Retail Box Tedarikçi 100% original online activation Windows Server 2012 Datacenter 5 Windows OEM Software user 32 bit 64 bit Retail Box Tedarikçi 100% original online activation Windows Server 2012 Datacenter 5 Windows OEM Software user 32 bit 64 bit Retail Box Tedarikçi

Büyük resim :  100% original online activation Windows Server 2012 Datacenter 5 Windows OEM Software user 32 bit 64 bit Retail Box

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: HK, Singapore, Thailand, Ireland, Korean, Japanese, USA, Germany, Russian
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Originally Microsoft
Model Number: Win server 2012 datacenter retail

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10PCS
Packaging Details: Factory Sealed Retail box
Delivery Time: 1~ 3 Work Days
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Etkinleştirme: Dünya genelinde% 100 çevrimiçi aktivasyon Garanti: ömür boyu geçerli
Doğrulama: Yasallık ve gerçek doğrulama. 100% Otantik! Hizmet: tüm yaşam satış sonrası servis
Sürüm: Perakende

Çevrimiçi Etkinleştirme Windows Server 2012 Datacenter 5 kullanıcı 32 bit 64 bit Perakende Kutusu

Açıklama:

Windows Server 2012 R2, sunucu sanallaştırma, depolama, yazılım tanımlı ağ, sunucu yönetimi ve otomasyonu, web ve uygulama platformu, erişim ve bilgi koruması, sanal masaüstü altyapısı ve daha pek çok özelliğe sahip geniş bir yelpazede yeni ve gelişmiş özellikler ve özellikler sunar.

Yararları

Microsoft'un Bulut İşletim Sisteminin kalbinde yer alan Windows Server, müşterilere veri merkezini dönüştürme, teknik ilerlemelerden ve yeni hibrit bulut özelliklerinden yararlanarak esnekliği artırmayı, yönetimi basitleştirmeyi, maliyetleri azaltmayı ve hizmetlerin işletmeye hızlı teslim edilmesini sağlar.

Windows Server 2012 R2, hizmet kesintilerine karşı korunmak için güçlü kurtarma seçenekleri sağlarken, en büyük iş yüklerinizi karşılayacak şekilde ölçeklendirilebilen, kanıtlanmış kurumsal bir bulut ve veri merkezi platformudur. Altta yatan altyapınızı basitleştirerek ve endüstri standardı donanımdan yararlanarak maliyeti azaltmanıza olanak sağlayarak, zamana değer katmaya yardımcı olur. Windows Server 2012 R2, uygulamaları ve web sitelerini hızlı bir şekilde oluşturmanıza, dağıtmanıza ve ölçeklendirmenize yardımcı olur ve iş yüklerini şirket içi ortamlar ve bulut arasında taşıma esnekliği sağlar. Veri merkezinizdeki kimlikleri yönetirken ve bulutta birleşik bir şekilde yönetirken şirket kaynaklarına esnek, uzaktan erişim sağlamanıza ve kritik iş bilgilerini korumanıza yardımcı olur.

duujjil

Çince (Basitleştirilmiş), İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Rusça, İspanyolca

Baskı

Microsoft Azure'daki Windows Server 2012 R2 Datacenter
Windows Server 2012 R2 Datacenter 64 bit ISO
Windows Server 2012 R2 Datacenter Sanal Laboratuvarı
Windows Server 2012 R2 Datacenter 64 bit VHD

Önceden yükleme bilgileri:

1. Windows Server 2012 R2 Essentials sistem gereksinimlerini inceleyin
2. 180 günlük deneme için kayıt olun ve tam özellikli yazılımı indirin ve yükleyin
3 Değerlendirmeniz boyunca size yol gösterecek kaynaklar içeren e-postalar alın

Yazılım Lisansını Etkinleştirme Adımları

Yazılım lisanslama hizmetinin aktivasyonu denemesine izin verecek olan internete bağlanın
Telefon aktivasyonu
İnternet bağlantısı olmayan kullanıcılar, yükseltilmiş bir komut isteminden aşağıdaki komutları çalıştırarak 10 günlük ödem süresini tetikleyebilir:

1. Slmgr / arkadan
2. Kapatma –r

Notlar:

1. Sadece Windows Server 2008 R2 ve 2012 Datacenter ve Windows Server 2012 Standard için geçerlidir. Diğer sürümler daha az destekliyor.
2. Ana bilgisayarın kendisi de dahil olmak üzere her sanallaştırılmış bölüm, 64'e kadar işlemci kullanabilir. [50]
3 Windows Server 2012 Standard veya Datacenter'ın her bir lisansı en fazla iki işlemci çipine izin verir. Windows Server 2012 Standard'ın her bir lisansı, bu fiziksel sunucu üzerinde Windows Server 2012 Standard'ın iki sanal örneğine izin verir. Windows Server 2012 Standardının daha sanal örnekleri gerekirse, Windows Server 2012'nin her ek lisansı, fiziksel sunucunun işlemci çip sayısı için yeterli lisansa sahip olsa bile, Windows Server 2012 Standard'ın iki sanal örneğine izin verir. Windows Server 2012 Datacenter'ın lisanslı sunucu başına sanal örnek sayısı üzerinde bir sınırı olmadığı için, Windows Server 2012 Datacenter'ın herhangi bir sayıda sanal örneği için yalnızca fiziksel sunucu için yeterli sayıda lisans gereklidir. İşlemci yongalarının veya sanal örneklerin sayısı tek sayı ise, gereken lisans sayısı bir sonraki çift numara ile aynıdır. Örneğin, tek işlemci-çipli bir sunucu hala 1 lisans gerektiriyordu, sunucu iki işlemci yongasıymışçasına aynıydı ve beş işlemci çip sunucusu 3 lisans gerektiriyordu, sunucu altıysa işlemci yongası ve bir sunucuda 15 sanal örnek Windows Server 2012 Standardına ihtiyaç duyuluyorsa, en fazla 16 sanal örneği kapsayabilen 8 Windows Server 2012 lisansı gereklidir (bu örnekte, işlemci çip sayısının varsayıldığı varsayılmaktadır 16'yı geçmez).
4. Standart ve Datacenter sürümleri için, yazılıma erişen her kullanıcı veya aygıtın bir istemci erişim lisansı (CAL) atanmalıdır (kullanıcı başına veya aygıt başına), bu nedenle istemci erişim sayısından daha fazla eş zamanlı kullanıcı olamaz. Lisansları, aynı anda 2 sunucu kullanıcısı hariç, sadece sunucu yazılımını yönetmek veya sanallaştırma veya web iş yüklerini çalıştırmak için. Uzak Masaüstü Hizmetleri, yukarıda belirtilen CAL'den ayrı bir CAL gerektirir.
5. Belirli bir sunucudaki fiziksel işlemci sayısı 64'ün altındaysa, sınır o sunucuya atanan lisansların miktarına göre belirlenir. Bu durumda, fiziksel işlemcilerin sayısı sunucuya atanan lisans sayısının iki katı olamaz.

Windows Server 2012'den değişiklikler

Microsoft, Windows Server 2012 R2 tarafından sunulan aşağıdaki değişiklikleri onaylamıştır:

 • Otomatik Katmanlama: Depolama Alanları , en sık erişilen dosyaları en hızlı fiziksel ortamda depolar

 • VHD için tekilleştirme : Benzer içerikleri yalnızca bir kez saklayarak VHD dosyaları için büyük ölçüde benzer içeriğe sahip depolama alanını azaltır.

 • Artık istenen Durum Yapılandırması (DSC) özelliğini içeren Windows PowerShell v4

 • Entegre Office 365 desteği (Essentials sürümü)

 • Kullanıcı arayüzü , görünür Başlat düğmesi dahil , Windows 8.1'den değişir.

 • UEFI tabanlı sanal makineler

 • Eski destekleri en aza indirmek için sürücü öykünücülerinden sentetik donanım sürücülerine yükseltmeler

 • Daha hızlı VM dağıtımı (yaklaşık yarım saat)

 • Internet Information Services 8.5: Windows için Olay İzleme'ye giriş ve herhangi bir istek / yanıt üstbilgisini günlüğe kaydetme desteği . Ölçeklenebilirliği geliştirmek için, IIS 100 veya daha fazla web sitesiyle yapılandırılmışsa, varsayılan olarak bunlardan herhangi birini otomatik olarak başlatmaz. Bunun yanı sıra, boşta kalma zaman aşımı süresi (varsayılan olarak 20 dakika) boş kaldığında Windows'u sayfa işlemine yönlendirmesi için uygulama havuzlarına yeni bir "Boşta Çalışan İşlemi Sayfa Çıkışı" yapılandırma seçeneği eklendi.

 • Sunucu İleti Bloğu : Performans ve olay günlüğü kalitesi iyileştirmeleri, SMB üzerinden Hyper-V Canlı Geçişi desteği, bant genişliği önceliklendirme yönetimi ve SMB 1.0 desteğini kaldırma özelliği

 • Windows Dağıtım Hizmetleri : PowerShell aracılığıyla WDS'yi yönetme desteği.

 • Windows Defender , bir Sunucu Çekirdeği yüklemesinde kullanılabilir ve varsayılan olarak yüklenir ve etkinleştirilir.

 • IP Adresi Yönetimi (IPAM): DHCP rezervasyonları, kapsamları, IP adres blokları, DNS kaynak kayıtları vb. İçin yapılandırmaların görüntüleyebileceği veya değiştirebileceği ince ayarlı denetime izin vererek rol tabanlı erişim denetimini desteklemek için genişletildi . Ayrıca, IPAM Fiziksel ve sanal ortamlarda IP politikasını koordine etmek için System Center Sanal Makine Yöneticisi 2012 R2 ile entegre edin . IPAM veritabanı, Windows İç Veritabanı yerine bir SQL Server örneğinde depolanabilir .

 • Grup İlkesi , etki alanıyla birleştirilen makinelerin istemci makinesindeki grup ilkesi ayarlarının bir kopyasını istemci makinede depolamasına ve etki alanı denetleyicisine erişim hızına bağlı olarak, beklemeden yerine başlangıç ​​saatlerinde kullanmasına olanak tanıyan yeni bir "İlke Önbelleği" ayarına sahiptir. indirilecek politika ayarları için. Bu, şirket ağından ayrılan makinelerde başlangıç ​​sürelerini iyileştirebilir. [80] SPDY / 3 desteğini etkinleştirme / devre dışı bırakma, başlangıç ​​ekranı düzenlerini yapılandırma ve web sayfalarındaki telefon numaralarını algılama gibi Windows 8.1 ve Internet Explorer 11'deki yeni özellikleri kapsayacak şekilde Yeni Grup İlkesi ayarları eklendi .

 • TLS desteği, RFC 5077 "Sunucu Tarafı Durumu Olmayan Aktarım Katmanı Güvenliği (TLS) Oturumu Yeniden Başlatma" özelliğini desteklemek için genişletilmiştir ; bu da oturumun sona ermesi nedeniyle yeniden bağlanmaya ihtiyaç duyan uzun süredir çalışan TLS güvenli bağlantıların performansını artırır.

 • Essentials sürümüne Hyper-V rolü ve Hyper-V yönetim konsolu eklenir.

 • Windows Server Update Services , Windows Server 2012 R2 Essentials sürümü için kullanıma sunulmuştur.

 • ReFS , alternatif veri akışları ve parite boşluklarında otomatik hata düzeltme desteği aldı.

Özellikler:

İşletim sistemi Microsoft Windows Server 2012 Standard x64 bit
Duujjil) ingilizce
Lisans türü Lisans
Dağıtım Medyası DVD-ROM
Lisans Adet 2 ek işlemci
Lisans Bilgileri 64 bit

Ölçeklenebilirlik:

Windows Server 2012, aşağıdaki maksimum donanım özelliklerini desteklemektedir.Windows Server 2012, önceki Windows Server 2008 R2 üzerinde geliştirir:

Şartname

Windows Server 2012

Windows Server 2008 R2

Fiziksel işlemciler 64 64
Mantıksal işlemciler
Hyper-V devre dışı olduğunda
640 256
Mantıksal işlemciler
Hyper-V etkinleştirildiğinde
320 64
Bellek 4 TB 2 TB
Yük devretme kümesi düğümleri (herhangi bir kümede) 64 16

Çin Çevrimiçi Etkinleştirme Windows Server 2012 Datacenter 5 kullanıcı 32 bit 64 bit Perakende Kutusu Tedarikçi
Stoktaki diğer ürünler
Ürün
Win server 2016 std OEM
Şiddet 2016 std perakende kazanmak
Win server 2012 R2 STD OEM
Win server 2012 STD Perakende
Win server 2012 Datacenter Perakende
Win server 2008 R2 STD OEM
Win server 2008 STD Perakende
Win hizmet 2008 R2 kurumsal OEM

İletişim bilgileri
Turing Group Limited

İlgili kişi: Katherine

Tel: +8617748673879

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)