Ana sayfa ÜrünlerWindows OEM Yazılımı

64 Bit Full Version Windows Server 2016 OEM DVD COA Sticker Server Operating System

Sertifika
iyi kalite Windows 10 Anahtar Kod satış için
iyi kalite Windows 10 Anahtar Kod satış için
Win10 and win8.1 i bought all work perfect, good communication with the seller,and the shipping was fast, thanks Turing International Limited.

—— Alexander (From Russia)

Very professional on software items. Product is exactly as described. wish a long term business with you. hope my message can hope you guys on trust

—— Fancis (From U.S.A)

COA stickers with installation Data Pack via cloud Share are the best choice for me to promote this business easy and cost-saving. thanks YOYO

—— Luis (From France)

I bought this item to upgrade from windows 10 on DELL computer. The product was easy and somewhat fast to install. Thank Turing Staffs patient service

—— Frank(From France)

Ben sohbet şimdi

64 Bit Full Version Windows Server 2016 OEM DVD COA Sticker Server Operating System

Çin 64 Bit Full Version Windows Server 2016 OEM DVD COA Sticker Server Operating System Tedarikçi
64 Bit Full Version Windows Server 2016 OEM DVD COA Sticker Server Operating System Tedarikçi 64 Bit Full Version Windows Server 2016 OEM DVD COA Sticker Server Operating System Tedarikçi 64 Bit Full Version Windows Server 2016 OEM DVD COA Sticker Server Operating System Tedarikçi

Büyük resim :  64 Bit Full Version Windows Server 2016 OEM DVD COA Sticker Server Operating System

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: HK, Singapore, Thailand, Ireland,Korean, Japanese
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft certificate
Model Number: Win server 2016 STD OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10PCS
Packaging Details: The Original OEM Package
Delivery Time: 3-5 working days
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Paket: 64 bit DVD + COA OEM Paketi dahil Etkinleştirme: Dünya genelinde% 100 çevrimiçi aktivasyon
Garanti: ömür boyu geçerli Doğrulama: Yasallık ve gerçek doğrulama. 100% Otantik!
Hizmet: tüm yaşam satış sonrası servis
Vurgulamak:

windows pc software

,

microsoft office software

Windows Server 2016 OEM DVD COA Sticker 64 Bit Tam Sürüm, Win Sunucu 2016 Std OEM

WINDOWS SERVER 2016 İLE YENİ NEDİR

Windows Server 2016, Windows 10 ile eş zamanlı olarak geliştirilen Windows NT işletim sistemi ailesinin bir parçası olarak Microsoft tarafından geliştirilen bir sunucu işletim sistemidir. İlk önizleme sürümü (Teknik Önizleme), ilk teknik önizleme ile birlikte 1 Ekim 2014'te kullanıma sunuldu. Windows Server 2016, istemci işletim sistemi ile aynı anda piyasaya sürülen önceki Windows Server sürümlerinde olduğu gibi, Microsoft'un Ignite konferansında 26 Eylül 2016'da yayınlandı ve 12 Ekim 2016'da kullanıma sunuldu.

Başlangıçta güvenlik yerleşik
Şirket içi ve bulut koruması için işletim sistemindeki birden çok güvenlik katmanı ile riski azaltın.

Windows Server 2016 ile güvenliği geliştirin
Güvenlik ihlallerine karşı daha fazla koruma sağlamak için işletim sistemine yerleşik yeni koruma katmanlarına güvenin. Kötü amaçlı saldırıları engellemeye ve sanal makinelerinizin, uygulamalarınızın ve verilerinizin güvenliğini artırmaya yardımcı olun.

Güvenlikten ödün vermeden sanallaştır
Sanal makinelerinizin güvenliği ihlal edilmiş bir kumaştan korunmasına ve uyumluluğunuzu artırmanıza yardımcı olmak için Korumalı Sanal Makineleri kullanın. Korumalı Sanal Makineler, BitLocker kullanılarak şifrelenir ve sağlıklı ana bilgisayarlarda çalışır.

Yönetici kimlik bilgilerini koru
Credential Guard ve Remote Credential Guard'ı kullanarak Hash-the-Hash saldırılarına karşı yönetici kimlik bilgilerinin korunmasına yardımcı olun. Just-In-Time Administration ve Just Enough Administration ile yönetici ayrıcalıklarını sınırlayın.

İşletim sisteminizde çalıştırılan uygulamaları, dağıtıldığı her yerde koruyun
Uygulamalarınızın yerinde korunmasını veya bulutta çalışmasını geliştirin. Aygıt Koruması ile yalnızca güvenilir yazılımın sunucuda çalışmasını sağlayın. Control Flow Guard ile hafıza bozulma saldırılarına karşı korumaya yardımcı olun. Sunucu rolleri için optimize edilmiş Windows Defender ile bilinen kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmaya yardımcı olun.

Güvenlik tehditlerini hızla tespit edin
Çekirdek veya diğer hassas süreçlerdeki şüpheli davranışları, gelişmiş denetim yetenekleriyle algılamaya yardımcı olun. Ayrıca, uyarıları ve raporlamayı ayarlamak için Microsoft Operations Management Suite Insights & Analytics araçlarını kullanın.

Uygulama yalıtımını artırın
Konteyner bazlı uygulamaların Hyper-V kapları ile korunmasına yardımcı olun. Sanal makinelere dahili ve harici ağ trafiğini kontrol etmek için dağıtılmış güvenlik duvarı, yazılım tanımlı bir ağ yeteneği kullanın.

Uygunluğu ve güvenliği geliştirin
Windows Server 2016'nın, yüksek öncelikli uyumluluk gereksinimlerini ve PCI DSS 3.2, ISO 27001 ve FedRamp gibi güvenlik hedeflerini daha verimli bir şekilde karşılamanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Bulunduğunuzda bulut için hazır olan hipervizörü edinin.
Dünyanın en büyük veri merkezi olan Azure'u çalıştıran hiper yönetici ile daha kolay bir şekilde buluta geçiş yapın. Sadece Gartner tarafından x86 sunucu sanallaştırmasında lider olarak tanınan bir Windows Server 2016 platformuna güvenin, ancak analistlerin sanallaştırma için rekabetçi dinamiği değiştireceğini söyleyen analistleri var.

İş yüklerini Hyper-V ile buluta geçirdiğinizde kaydedin
İş yüklerinizi Hyper-V üzerinde çalıştırın, ardından bunları şirket içi buluttan bir Windows Server sanal makinesine kolayca taşıyın.

Sanallaştırılmış iş yükleri için benzersiz yerleşik güvenliğe güvenin
Sanal makinelerinizi BitLocker ile şifrelemek ve yalnızca Host Guardian Service tarafından onaylanan ana bilgisayarlarda çalıştıklarından emin olmak için Korumalı Sanal Makineleri kullanın.

gelişme
Microsoft, Sunucu ve Sistem Merkezi ekiplerini bir araya getirerek Satya Nadella tarafından yeniden düzenlendi. Daha önce, Sunucu ekibi Windows istemci ekibi ile daha yakından hizalanmıştı. Azure ekibi ayrıca Sunucu ekibiyle de yakından çalışıyor.
Mart 2017'de Microsoft, ARMv8-A mimarisinde çalışan Sunucu 2016'nın dahili bir sürümünü gösterdi. Microsoft'un Qualcomm Centriq ve Cavium ThunderX2 yongaları ile çalıştığı bildirildi. The Verge'den James Vincent'a göre, bu karar Intel'in sunucu CPU pazarındaki hakimiyetini tehlikeye atıyor. Ancak, daha sonra Microsoft'tan yapılan soruşturma, Windows Server'ın bu sürümünün yalnızca dahili kullanım için olduğunu ve yalnızca Microsoft Azure hizmetinin abonelerini etkilediğini ortaya çıkardı.

pencereler ofis Sunucu
Win10 pro Perakende Win10 pro oem Office 2013 Pro Perakende

Office 2013 Mac için ev ve iş
Perakende kazanmak

Server2008 standardı (R2) Server2008 Enterprise (R2)
8.1 pro Perakende kazanın Win 8.1 pro oem Ofis 2013 standart Perakende Office 2013 Pro Plus Perakende Server2012 standart (R2) Server2008 Enterprise (R2)
7 Pro Perakende Kazanın Win 7 pro oem Office 2016 Pro Perakende Ofis 2016 Ev ve iş / öğrenci kazanmak için / Mac Perakende Server2012 Veri merkezi (R2) Server2016
İngilizce / Fransızca / Almanca / Rusça / Türkçe / İspanyolca / İtalyanca / Portekizce / Lehçe / Japonca / Korece ... Ofis 2016 standart Perakende Office 2016 Pro Plus Perakende

1, Aktivasyon Garantisi: Yaşam süresi. çevrimiçi olarak destek kontrol edin
2, Tüm ürünler Özelleştirilmiş dil desteği.
3. Daha fazla bilgi bize ulaşın

SQL Server Adobe
2008/2012/2014/2016 Xi pro / x pro Pro DC / CS6


Stoktaki diğer ürünler
Ürün paket versiyon
Win server 2016 std OEM 1 DVD + 1key çıkartması ingilizce
Şiddet 2016 std perakende kazanmak 1 DVD + 1 tuş kartı ingilizce
Win server 2012 R2 STD OEM 1 DVD + 1key çıkartması ingilizce
Win server 2012 STD Perakende 1 DVD + 1 tuş kartı ingilizce
Win server 2012 Datacenter Perakende 1 DVD + 1 tuş kartı ingilizce
Win server 2008 R2 STD OEM 1 DVD + 1key çıkartması ingilizce
Win server 2008 STD Perakende 1 DVD + 1 tuş kartı ingilizce
Win hizmet 2008 R2 kurumsal OEM 1 DVD + 1key çıkartması ingilizce


Herhangi bir ihtiyacınız varsa, lütfen satışlarımızla aşağıdaki şekilde iletişime geçmekten çekinmeyin:

İletişim bilgileri
Turing Group Limited

İlgili kişi: Katherine

Tel: +8617748673879

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)